Saal Digital - fotosešit

09.04.2018

     S německou společností Saal Digital mám již dlouholetou zkušenost s tiskem fotek a výbornou zkušenost i s jejich fotoknihami (jednu mám k nahlédnutí také v ateliéru). Když se mi tedy naskytla možnost vyzkoušet jejich fotosešit a napsat na něj svůj názor, neváhala jsem.

     Opět musím říct, že jako první mě překvapila rychlost, s jakou byl fotosešit hotový. Hned druhý den poté, co jsem poslala svůj návrh do tisku, byl na cestě ke mně. Fotosešit je na kvalitním papíře a je na Vás, jestli zvolíte lesklou nebo matnou variantu tisku. S ohledem na to, že jsem fotosešit zvolila k prezentaci své práce v ateliéru (a také jako ukázku pro Vás), objednala jsem matnou variantu. Papír je krásný, tisk kvalitní a při návrhu je možno vybrat si ze spousty šablon a rozložení stránek. 

     Myslím, že fotosešit je skvělou variantou pro všechny, kteří nejsou moc na fotografie v albech, ale chtějí mít fotografie úhledně uspořádané a kvalitně vytištěné. Zároveň je skvělou volbou i pro všechny fotografy, kteří každý rok fotí ročenky žákům devátých tříd nebo předškolákům - je to úhledná a kvalitní vzpomínka na základní nebo mateřskou školu. Během týdne by měl dorazit i můj první fotoobraz od Saal Digital, takže se můžete těšit na další recenzi :-) 

Krásný večer, Vaše Taby